Zpět

televizesoukup.cz

Ještě stále prezident České republiky Miloš Zeman si před douhým časem vybral za svého moderátora, podporujícího ho v jeho funkci, pana Soukupa, šéfa společnosti, která provozuje televizi Barrandov.

Pan Soukup, pokud správně interpretují media jeho postavení, je majitelem této stanice. Jmenovaná stanice se nestydí produkovat deziformační špínu a vulgárním způsobem se pouští do veřejnoprávního zpravodajství České televize, jež shromažďuje informace ohledně veškerých kauz, které mohou veřejnosti říct, v jakém stavu se momentálně naše země po právní i občanskolidské stránce nachází.

Televizní stanice Barrandov v rukou člověka, napojeného na hradní skupinu Miloše Zemana, která nemá žádná osvědčení přístupu k utajovaným informacím bezpečnostního charakteru, týkajícího se současného i budoucího ohrožení demokratické orientace naší země a naprosto nepokrytě znevažujícího svého samozvaného postavení, jen dává najevo, čím je moc opovrhující veškerou občanskou i politickou morálkou.

Je zajímavé, jak se naši političtí představitelé obklopují nejnižší vrstvou společnosti, o níž slušní lidé nic neví. Pan Zeman je v objetí na Rusko a komunistickou Čínu napojených lobbistů, v čemž zřejmě hrála roli osobní Zemanova iniciativa. Nakonec je otázka, jaký materiál o osobě pana Zemana uchovává Putinův zpravodajský archiv. Komunistický šéf StB Lorenc veškeré domácí materiály cílevědomě ničil.

Figury jako je pan Soukup, jehož barrandovská stanice je patrně sponzorovaná Ruskem a asi i Pražským hradem, jsou srovnatelné s temnými postavami naší minulosti, které naší zemi škodily ve prospěch svých osobních zájmů.